Rád řešíš technické problémy, které může rostoucí business mít. Rád sleduješ, jak se Tebou udělané změny projevují na číslech výkonnosti a prodejů. Chceš se podílet na vývoji jednoho velkého projektu, který roste ve stovkách procent ročně. Jsi hladový a chceš vidět dlouhodobé výsledky své práce.

Jsme rychle rostoucí internetový obchod s oblečením. Hledáme kompetentního člověka, který převezme v našem týmu zodpovědnost za vývoj a ve spolupráci s dalším PHP programátorem zajistí vývoj od business zadání po živý kód. Cílem je zvýšit výkon aktuálního webu a budovat infrastrukturu, na které web stojí.
Hledáme člena týmu, který má:
Znalost nebo předchozí zkušenost s následujícími výhodou:
Obvyklé úkoly


Vývoj nových funkcí

Optimalizace webu

Propojení systémů přes API, XML, CSV

Redesign a údržba současné podoby

Koordinace projektů s kolegy programátory
O nás

Jsme malá firma s aktuálně 12 zaměstnanci s pohodovou atmosférou a skvělými vztahy na pracovišti. Snažíme se lidem nabídnout skvěle vypadající oblečení za férové ceny. Hledáme nového parťáka do týmu, který zapadne jako člověk do naší kultury i jako profesionál, který odvádí skvělou práci.
Nabízíme
Máš zájem?

Pokud máš zájem, pošli nám ukázky práce a všechny relevantní informace, co bychom měli vědět. Nemusíš být super formální, spíše oceníme informace o předchozí práci :-)
Další volná pracovní místa